PRODEJ VELKOODBĚRATELŮM

Fleetový program

ŠKODA Fleetový program zastřešuje dodávky vozů do flotil firemních zákazníků po celé České republice. Prodej velkoodběratelům tvoří významnou část odbytu značky ŠKODA, která si v tomto segmentu dlouhodobě udržuje dominantní postavení.


Značka ŠKODA disponuje rozsáhlou produktovou nabídkou dostupnou v široké síti autorizovaných prodejních partnerů a certifikovaných specialistů oprav po nehodách. Specializované poradenství v oblasti fleetového prodeje je nyní připravováno v rámci projektu Fleetová centra.


Nezávislé studie a zkušenosti odborníků opakovaně potvrzují vysokou zůstatkovou hodnotu vozů ŠKODA, která tvoří zásadní položku kalkulace celkových nákladů. ŠKODA ve své paletě modelů nabízí jak ekonomická tak i ekologická řešení, která optimalizují spotřebu energie a šetrně přistupují k životnímu prostředí.


Vozy ŠKODA nabízejí zákazníkům mimo výhodných ekonomických aspektů provozu a vynikajícího poměru ceny a hodnoty také vysokou úroveň komfortu a nadstandardní prostorové parametry, plní nejvyšší bezpečností nároky a zaujmou celou řadou moderních technologických řešení.

Odebíráte alespoň 2 vozy během 12 měsíců?

A víte, že jste fleetový zákazníkem? Fleetový program pro vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel. Firemní zákazníci mohou dosáhnout velkoodběratelské slevy už při odběru dvou nových vozidel za dvanáct měsíců, a to u kteréhokoli z autorizovaných prodejců značky ŠKODA. Vedle fleetového programu jsou podporováni také jednotlivci. Podpora formou Cílových skupin je určena převážně pro občany se zdravotním postižením, charitativní organizace a další vybrané skupiny. V rámci podpory zdravotně znevýhodněných jedinců nabízí ŠKODA AUTO komplexní program řešení dopravní mobility s názvem ŠKODA Handy.

S dotazy na fleetový program ŠKODA AUTO nás neváhejte kontaktovat.

CO O TOM ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Kontakty

Michal Nykl

Koordinátor fleetového prodeje

Lucie Jeřábková

Key Account Manager

Tomáš Krška

Key Account Manager

Dávid Nagy

Key Account Manager

Jakub Kühnl

Key Account Manager